Excerpt for En Güzel Aşk Mektupları by , available in its entirety at Smashwords

En Güzel

Aşk MektuplarıEren SARI

En Güzel Aşk Mektupları

Copyright © 2017, (Eren SARI)

Tüm hakları yazarına aittir. Yazarın izni alınmadan kısmen veya tamamen çoğaltılması veya farklı biçimlere çevrilmesi yasaktır.

BİRİNCİ BASKI: 2017

Yayınevi Adresi:

NoktaE-Book Publishing

Aşağı Pazarcı Mah.1063 Sokak.No:7

Antalya / TÜRKİYE

Iletişim: noktaekitap@gmail.com

Web:http://www.noktaekitap.net

Bu kitabın tüm hakları ve sorumluluğu Eren SARI’ya aittir..

Kapak: NOKTA E-KİTAP

Yayınlayan: NET MEDYA YAYINCILIK

Nokta E-Book International Publishing

Mektuplarımı Seviyorum

Güzel Seviyorum Sevgi derin duygusunu ileten harfler. Sözcüklerle uğraşmaya, kendinizden esinlenip romantik olmaya gerek yok ... el yazısıyla hazırlanan bir aşk mektubunun yerini hiçbir şey alamaz.

Seni seviyorum

Seni seviyorum. Ve kalbim sana söylemediğim bir gün geçmiyor. Ancak göğsümden fısıldayan sessiz kelimeler üç küçük kelimeyle (veya bunun için 5000) söylenemez.

Senin için nasıl hissettiğimi anlatmaya çalıştığım her sefer, sözcükleri önemsiz ve boş gibi görüyor ve aslında bütün İngilizce dil yetersiz görünüyor. Bu yüzden şimdi yazmaya çalışıyorum I love you bakıyorum da kalp ve dans içine almak edebileceğiniz gibi bu hisler hissedebiliyorum umut ... kendimi dışarı dökmek olarak ruhumun sessiz dili ile. Belki de bunu okurken kalbim tutkumun dilini tercüme eder, yalnızca senin yüzünden var olan bir mutluluk dili.

Yaşadığım sürece senin olduğumu bilirim.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Aşkım,

Seni ne kadar çok sevdiğim hakkında hiçbir fikrin yok. Bu gezegendeki hiç kimse ne kadar bir fikri bile bilmiyor çünkü bu dünyadaki çok sevilen aşk farklı ve herkes farklı seviyor. Asla aynı aşk iki kez gerçekleşmez.

Asla kimse seni benim kadar sevmeyecek ... Sizi güneşten, aydan, yıldızlardan, elmaslardan, paradan, eşyadan daha çok seviyorum. Senden daha fazla istediğim dünyada hiçbir şey yok. Bütün bu diğer insanlar bana bir şey değil, bu materyallerin hepsi de bir şey değil.

Seni bütün kalbimle, ruhumla, her şeyimle seviyorum.

Seni bugün, yarın, gelecek ay, gelecek sene, gelecek hayatta bir sonraki hayatımda seviyorum. Seni her zaman seveceğim.

Sanırım bu tür duyguları bilmek en şanslı kişiyim ve bunu bir şey için asla ticaret etmeyeceğim.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Seninle ilk tanıştığımda, özel olduğunuzu biliyordum. İçimde bir şeyler tıkladım ve bunun harika bir şeyin başlangıcı olduğunun farkına vardı.

Yaşamın sunabileceği çok şeyin olduğunu, o hayatın renkli ve güzel olduğunu, beni göründüğüm gibi cesurca donuk olmadığını görmemi sağladın.

Sen ve ben sonsuza kadar, umarım bunu biliyorsundur. Hayatın geri kalanını seninle paylaşmak istiyorum ve aynı hissettiğini biliyorum. Bunu yapmanın en iyi yoluna biz birlikte karar vereceğiz, ancak eminim ki aşkımız yolumuza rehberlik edecektir. Hayat yolculuğunu birlikte birlikte yöneteceğiz.

Seni bütün kalbimle seviyorum.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Seni seviyorum. Belki de bunu gerçekleştirmek için beni çok uzun sürdü, fakat sen gerçekten benim için teksin.Gün sensiz tamamlanmazdı. Sen benim gülüşümsün, gözyaşlarım, kahkahalarım, kalbim, ruhum, aşkım, hayatım.

Sen benim herşeyimsin.

Asla sensiz olmak istemem. Yanımda seninle büyümek istiyorum.

Seni şimdi ve sonsuza kadar seviyorum.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Seni seviyorum

Tatlım,

Beni daha önce hiç tanımadığım bir şekilde çok mutlu uçuruyorsun. Hep sevgim var, hep sevdin. Seni gerçekten seviyorum

Senin olmadan hiçbir hayatım olmadığını ve hiçbir şeyin imkânsız olduğunun farkındayım. Bana bir şeyin ve her şeyin mümkün olduğuna inandırıyorsun.

Burada yatağın kenarında oturuyorum, ama düşüncelerim çok uzakta. Keşke güzel gülümsemeni görmek için suratına, saçlarına dokunabilirim. Parmaklarımı yüzün kenarına doğru koşmak şu an bana cennet olacaktı. Sadece gözlerine bakmak ve görmek için ne bekliyordum görmek için. Sadece gözlerimin içine bakıp ruhumu görmene izin vermek için. Gözlerimde her şey var. Senin için duyguların gerçeği, özümü benim için özleyen gerçek.

Seni seviyorum, bana yaptıkların için yetmiyor, tatlım.

Birlikte tekrar bir araya gelecektik ve günleri, saatleri saydığım gibi beni de tutuyor ...

Tamamen seninim,

Seni seviyorum

Tatlım,

Seni seviyorum.

"Seni seviyorum" derken, hepiniz, sadece olduğunuz gibi. Sevincini seviyorum, kendimize ve hayatta ne kadar gülebilir olduğumuza seviyorum. Cesaretini, gücünü, kıskançlığın ve güvensizliğinizi de seviyorum. Küstah dürüstlüğüne bayılırım. Seni gördüğüm anda günümü nasıl aydınlattığını seviyorum, kalbimi ısıtan gülümsemeyi seviyorum, saymayı göze alamayacağım pek çok yönden seni seviyorum. Kim olduğunuzu seviyorum ... Sen saf, fedakâr, nazik ve merhametli bir ruhsun. Nasıl seni sevmezdim?

Herkesin sizi nasıl sevdiğini anlamıyorum. Sen şimdiye kadar tanıştığım en değerli insansın ve seninle tanıştığım için çok mutluyum.Genelde masallar ve aşk hikayeleri hayal ederdim, ancak birlikte olduğumuza asla yakın olmamıştı. İnsanlar ruh arkadaşlarından bahsederler ... iyi, sen benim ruh arkadaşımsın ve en iyi arkadaşımsın. Sen benim kalbimin bekçisisin. Sen benim ikiz ruhumsun, beni tamamen koruyabilen sensin.Evet, seni seviyorum ve seni hep seveceğim biliyorum.

Seni seviyorum sevgilim

Tatlım,

Sana, seni sevdiğini hatırlatmak için kısa bir mektup yazmak istedim.

İşle uğraşıyorum ve bazen eve geç geliyorum, pek fazla şey yapmak için çok zaman kalmadığı halde yoruldum, sonra erken yatıyorum. Ancak bu, seni ihmal ettiğim anlamına gelmiyor ya da artık senin için umurumda değil. Aşkımın hala çok güçlü olduğunu ve seni hala sevdiğimi bilmenizi isterim ve sizi hep seveceğim.

Seninle daha sık şeyler yapmak istiyorum, bence her akşam bir akşam sadece ikimiz için ayrılmış olmalıyız. Bu şekilde, bu telaşlı mevsimde bile birlikte romantik bir akşam geçireceğiz. Çok isterim ve umarım sen de yaparsın.

Renkli çiçeğe gidecek bir kelebek gibi, hep senden hoşlanırım. Hayatıma renk veriyorsun ve sana uçmaya devam ediyorum canım. Bu yaşamı yaşanmaya değer hale getiriyorsun ve ben hep beraber olmak istiyorum ki hep birlikte büyüyelim, hala aşıkız.Her gün aklımdasın ve sana olan sevgim hiç bozulmaz.

Bu gece bizim gecemiz, yine ...

Seni Seviyorum Vaad ediyorum

Tatlım,

Kalbimde böyle özel bir yerin var ki, hislerim sadece seni düşünerek akıyor. Şimdi bu duyguları kelimelerle ifade etmeye çalışacağım ... Gerçekten benim için her şeysin. Hayatı düşündüğümde senden daha mükemmel bir şey yok.

Seni sonsuza kadar bildiğinden daha çok seviyorum ve ilişkimi daha güçlü ve sonsuza dek yapmak için her şeyi yapacağım.

Hep en iyi çıkarlarınızı aklıma getireceğim. Mutluluğun benim için çok cana yakın bir şey.

Seni asla terketmeyeceğimi bilmeni isterim ve ben deima sevebilirim.

Kesinlikle, şüphe gölgesizsiniz. Benim için değerin gerçekten ölçülemez.

Bana göre, güzelliğiniz içinizden geliyor ve kusurlarınız sizi radyan ve tartışılmaz güzel yapan şey.

Bazen katılmıyorum diyebilirim, ancak daha derin bir bağlantı için bir fırsatı mahvetmesine asla izin vermeyeceğim.

Umarım yoğun, telaşlı programlarımızda, dinlenme, düşünme ve gerçekten birlikte neyin önemli olduğunu hatırlamamız için her zaman zaman alacağız.

Söz veriyorum seninle dans edeceğim.

Seninle güleceğim

Seninle ağlayacağım Ve sonra gözyaşlarınızı silin.

Hastalandığın zaman sana bakarım.

Her zaman tedavi edilmek isteyeceğim şekilde davranacağım ve karşılığında aynısını yapacağını umuyorum.

Hep dikkatimi çekeceksin.

Sen benim için çok değerlisin: gerçek bir nimet. Bu dünyayı siz olmadan düşünemiyorum.

Biliyorum ki birbirimize kavuştuğumuz sürece, tek ihtiyacımız olan şey bu.

Gitmene asla izin vermeyeceğim. Sonsuza kadar sürmemizi istiyorsun.

Tüm olduğun, olduğun ve olduğun her şey için seni seviyorum.

Seni her zaman seveceğim

Tatlım,

İlk kez seni gördüğümde sonunda birisini harika bulduğumu biliyordum. O günden beri tek istediğim seninle olmaktır.

Seni mutlu ettiğim günümü aydınlatıyor ve beni doğru şeyleri yaptığımı düşündürüyor.

Derin içerde benim için tek sen olduğunuzu biliyorum.

Seninle olmadığım zaman, düşündüğüm tek kişisin.Herşeyi unuttum, ama seni tekrar görüyorum - gerçekten hayatım orada duruyor gibi görünüyor - artık görmüyorum.

Senin yanında olduğum zamanlarda sadece beni zaman DURDUR gibi hissettirebilirsin.

Sonunu hissettiğinde sadece daha iyi şeyler yapabilirsiniz.

Korkularımı ortadan kaldıran tek kişi olabilirsin.

Seni seviyorum ve seni her zaman seveceğimDerinden Seninle Aşıksın

Sevgilim,

Senin varlığın her yerinde uçan soğuk bir rüzgar gibi. Titrekleştiriyor, beni zayıf hissettiriyor, tek istediğim sıcak sevgi dolu kolların titreyen bedenime sarılmasını sağlıyor.

Yüzün her geçen gün görmek istediğim tek şey. Bazen halüsinasyon geçiriyormuşum gibi hissediyorum çünkü nerde olduysam, orda görüyorum.

Ben deli oluyorum bebeğim. Öpücüğün beni delirtiyor ki daima beni unutkan bir yere götürecek. Bu, varlığın geri kalanını unutmamı sağlıyor ... sadece siz ve ben görüyorum ... sadece sen ve ben.

Şimdi, bana Sevgilim, seni nasıl bu kadar sevemeyeyim, ne zaman bana bakarsan, hissettiğim tek şey senin aşkın ne kadar derindir.

Seni her zaman ve sonsuza kadar seveceğim

Canım sevgilim

İyi vakitler ve kötüler; Tüm tatlılık ve acı boyunca; Her güneşli ve yağmurlu gün boyunca, anlaşma ve farkla, sağlık ve hastalık vasıtasıyla ... Seni seveceğim ve yerimi senin tarafında tutacağım. Her zaman ve sonsuza dek.

Yüzünüz gülümsediğiniz her gülümseme çizgisiyle dolduğunda gözlerimin arasında dolaştığım her sürpriz, şimdiye kadar ağladığınız her gözyaşı yüzüne damgasını vurdu, sizi daha çok hazine ederim, çünkü Hepsini görmek için oradaydı.

Seni her zaman ve sonsuza dek, kararsız ve samimi olarak seveceğim.

Seni niye seviyorum?

Canım, burada seni sevmemin bazı sebepleri var ...

Senin güzel gözlerini seviyorum

senin tatlı gülüşünü seviyorum

ben senin muhteşem saçlarını seviyorum

ben senin sevimli burun seviyorum

ben senin sesini seviyorum


Purchase this book or download sample versions for your ebook reader.
(Pages 1-10 show above.)